Ciekawy artykuł Pani Małgorzaty Rodzeń oraz rozmowa z Prezesem PCRF Votum, Pawłem Adamkiewiczem w 3 numerze magazynu NEW LIFE.
Serdecznie zachęcamy do przeczytania bardzo ciekawego artykułu Pani Małgorzaty Rodzeń oraz rozmowy z Prezesem PCRF VOTUM, Pawłem Adamkiewiczem w 3 numerze magazynu NEW LIFE.
W tym numerze została przeprowadzona rozmowa ekspertów w których uczestniczyli Paweł Adamkiewicz prezes zarządu PCRF VOTUM, dr Rafał Trąbka dyrektor ds. rehabilitacji Origin Polska, Kristof (Krzysztof) Jacunski dyrektor zarządzający i współtwórca Origin w Polsce.
Eksperci rozmawiali o tym jak mija pierwszy rok współpracy pomiędzy Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej, a Origin Polska. Wszyscy byli zgodni, że ta współpraca doskonale się rozwija. Panowie dochodzą do wniosku, że ten sukces wynika z synergii działań. Połączenia manualnej formy terapii i świetnie wyszkolonej kadry PCRF, z najnowocześniejszymi urządzeniami robotycznymi do rehabilitacji oraz kadrą jaką posiada Origin Polska, co daje pacjentom największe szanse na jak najszybszy i najpełniejszy powrót do zdrowia.
Panowie podkreślają, że dzięki takiemu podejściu do rehabilitacji oferta rehabilitacji, którą proponują dzięki współpracy jest zbliżona do tej jaka jest realizowana w najlepszych placówek na świecie.
Serdecznie zachęcamy do przeczytania całej rozmowy, w dalszej części eksperci omawiają wpływ otoczenia dla pacjenta i jego rodziny, ważność szerokiego spojrzenia na rehabilitacje oraz jaka czeka nas przyszłość w rehabilitacji.
Rozmowa znajduje się na stronach 5-7.
W magazynie znalazł się również artykuł Pani Małgorzaty Rodzeń, dyrektora rehabilitacji Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum pt. Współpraca PCRF VOTUM z Centrum Origin Otwock.
W swoim artykule Pani Małgorzata Rodzeń podsumowuje roczną współpracę. Możemy przeczytać, iż rozpoczęcie współpracy pomiędzy obiema placówkami, stworzyło nowe możliwości rehabilitacji grupie najbardziej poszkodowanych neurologicznie chorych. Pani Małgorzata Rodzeń podkreśla, iż dzięki współpracy obu placówek, dzięki wysiłkowi wielodyscyplinarnego zespołu i niezwykle doświadczonej kadry, osoby najbardziej poszkodowane, uzyskują największą szansę na odzyskanie, jeśli nie wszystkich, to chociaż najważniejszych funkcjonalności dnia codziennego.
W artykule poruszona została także historia pacjenta Piotra, który mimo dawanych nikłych szans, dzięki współdziałaniu zespołu obu placówek usprawnia się coraz bardziej i teraz może być z córeczką w domu.
Autorka konkluduje, swój artykuł stwierdzeniem, że tylko poprzez zapewnienie kompleksowej opieki i współpracy obu placówek, świadczących komplementarne usługi zarówno pod kątem oferty rehabilitacyjnej jak i jej finansowania, pacjenci mogą czerpać wymierne korzyści, powracać do aktywności i przygotowywać się do życia w nowych, odmiennych warunkach.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością artykułu na stronie 21.
No Comments
Sorry, the comment form is closed at this time.