a

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM

Tel.: 12 264 80 35

Adres: ul. Golikówka 6, 30-723 Kraków

Ostatnie wpisy

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 19:00

Sobota - 08:00-14:00

12 264 80 35

biuro@pcrf.pl

ul.Golikówka 6

30-723 Kraków

Obserwuj nas

Lekarze

mkd-team-image

Dr n. med. Magdalena Boczarska - Jedynak

neurolog lekarz medycyny bólu, klinicysta, wykładowca akademicki
Szkolenia i kursy

Przez wiele lat związana z Kliniką Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, obecnie prowadzi klinikę prywatną. Specjalizuje się w leczeniu choroby Parkinsona i innych schorzeń układu nerwowego z użyciem nowoczesnych metod neuromodulacyjnych. Prowadzi pacjentów po wszczepieniu stymulatorów mózgu (DBS), rdzenia kręgowego (SCS) i pomp baklofenowych. Szczególny obszar zainteresowań i działalności klinicznej to również terapia toksyną botulinową zaburzeń ruchowych, spastyczności i zespołów bólowych. Główny wykładowca i trener z zakresu leczenia toksyną botulinową przewlekłej migreny. Współautorka licznych prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych, rozdziałów książkowych oraz doniesień zjazdowych. Ceniony wykładowca na konferencjach i warsztatach naukowo-szkoleniowych. Członek zarządu Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Polskiego Towarzystwa Neuromodulacji.

mkd-team-image

dr n. med. Iwona Sumara Stelmach

neurolog lekarz medycyny bólu, klinicysta, wykładowca akademicki
Szkolenia i kursy

Wydział lekarski CMUJ
Specjalizacja z chirurgii ogólnej
Specjalizacja z Rehabilitacji Medycznej
Zniekształcenia statyczne ciała u dzieci i młodzieży
Rehabilitacja dzieci ryzyka
Rehabilitacja dzieci z przewlekłymi chorobami układu oddechowego
Podstawy neurorehabilitacji
Współczesne kierunki w zakresie protezowania i aparatownia kończyn górnych i dolnych oraz tułowia
Rehabilitacja chorych z chorobami układu krążenia
Problemy onkologiczne w rehabilitacji
Współczesne kierunki w rehabilitacji Cyriax I I międzynarodowy Kongres Rehabilitacji Polskiej IV VII międzynarodowy Kongres PTReh- cywilizacyjne uwarunkowania i kierunki rozwoju rehabilitacji medycznej Kurs specjalistyczny transplantacja narządów klatki piersiowej i leczenie ostrej niewydolności serca

mkd-team-image
lek. Andrzej Juryk
Specjalista psychiatrii
Szkolenia i kursy

Specjalista psychiatrii, starszy asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego przy Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, asystent w Katedrze Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2019-2022 członek zarządu Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Redaktor tematyczny w czasopiśmie „Psychiatria Polska”.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie Specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii ukończył w 2020 r.

W trakcie kursu przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Fundacji Terapii Rodzin „Na Szlaku”

Nieustannie stara się dokształcać i podnosić swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

mkd-team-image

Agnieszka Halska

Alergolog
Szkolenia i kursy
mkd-team-image

lek. med. Mariusz Kuwik

Okulista
Szkolenia i kursy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. Specjalizację odbył w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie (dawniej Witkowice)

mkd-team-image

lek. med. Maciej Frączek

Ortopeda
Szkolenia i kursy
mkd-team-image

Alina Kozupa

lek.specjalista chorób wewnętrznych
Szkolenia i kursy