a

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM

Tel.: 12 264 80 35

Adres: ul. Golikówka 6, 30-723 Kraków

Ostatnie wpisy

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 19:00

Sobota - 08:00-14:00

12 264 80 35

biuro@pcrf.pl

ul.Golikówka 6

30-723 Kraków

Obserwuj nas

Psycholodzy

mkd-team-image

Olga Tarnawczyk

Kursy i szkolenia

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii ze specjalizacją z psychologii sportu oraz
z realizowanymi kursami z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zrealizowałam również studium pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkołę Trenerów STER. Aktualnie jestem w trakcie kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas licznych staży oraz praktyk klinicznych, a także w trakcie pracy w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz w szkołach. Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji.

mkd-team-image

Katarzyna Brzezewska

Kursy i szkolenia

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w specjalności neuropsychologia i neurokognitywistyka. Podczas trwania studiów zrealizowałam Studium Pedagogiczne UJ, jak również liczne praktyki i staże kliniczne na oddziałach szpitalnych oraz w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Obecnie jestem doktorantką w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a mój projekt badawczy dotyczy psychologii klinicznej. Rozpoczęłam również kształcenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. W swojej pracy zawodowej staram się kłaść nacisk na indywidualne podejście do pacjenta oraz znaczenie relacji terapeutycznej.

mkd-team-image

Wiktora Zborowska

Kursy i szkolenia

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii o specjalności neuropsychologia i neurokognitywistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiadam uprawnienia pedagogiczne realizowane w ramach Studium Pedagogicznego UJ. Podczas studiów odbywałam staże i praktyki w oddziałach neurologicznym, neuropsychiatrycznym, psychiatrycznym oraz w szkołach, przedszkolach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Ukończyłam również szkolenie z obszaru interwencji kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Aktualnie jestem w trakcie Specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej. Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych. W swojej pracy stawiam na praktyczne, indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta.