2025-07-16
Pożegnanie Pani Uli i Pani Ani
Niedawno pożegnaliśmy nasze Pacjentki, Panią Ulę i Panią Anię, które zrobiły ogromne postępy podczas cztero i pięciomiesięcznych turnusów. W dniu przyjęcia leżące, całkowicie zależne od pomocy osób trzecich, Pani Ula ze wspomaganiem oddechu przez respirator. W dniu wypisu obie Panie całkowicie samodzielne, chodzące, z dobrą wydolnością ogólną. Jesteśmy wszyscy szczęśliwi z tego jak wspaniale Pani Ula i Pani Ania poprawiły swój stan funkcjonalny dzięki interdyscyplinarnej pracy naszych specjalistów. Cieszymy się,...