a

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM

Tel.: 12 264 80 35

Adres: ul. Golikówka 6, 30-723 Kraków

Ostatnie wpisy

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 19:00

Sobota - 08:00-14:00

12 264 80 35

biuro@pcrf.pl

ul.Golikówka 6

30-723 Kraków

Obserwuj nas

18 kwietnia – Dzień Pacjenta w Śpiączce

18 kwietnia - Dzień Pacjenta w Śpiączce

18 kwietnia – Dzień Pacjenta w Śpiączce

Właśnie mija 5 lat odkąd PCRF Votum prowadzi program wybudzeń ze śpiączki pacjentów dorosłych w ramach NFZ w Sawicach. W naszym ośrodku najciężej poszkodowani pacjenci mają szansę na poprawę swojego stanu świadomości. Przez ten okres w placówce PCRF Sawice wybudziło się już 45 pacjentów.

Dzięki codziennej i systematycznej pracy zespołu terapeutycznego składającego się z lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, logopedów oraz psychologów, kolejni pacjenci maja szansę na powrót do zdrowia. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym jak najlepszą opiekę oraz pomoc, uwzględniającą różne aspekty terapii.

W ośrodku PCRF Sawice wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do terapii fizjoterapeutycznej oraz logopedycznej. Ponadto korzystamy z urządzenia C-Eye, które umożliwia rehabilitację poznawczą pacjentów oraz komunikację z nimi. Jako nieliczni proponujemy pacjentom oraz ich rodzinom alternatywne sposoby wspólnej komunikacji poprzez wideo połączenia przez aplikację WhatsApp na różnym sprzęcie elektronicznym. Nieodłącznym elementem codziennej pracy z pacjentami w naszym ośrodku są również spotkania terapii zajęciowej, terapii ręki oraz zajęcia grupy wsparcia.

Życzymy naszym pacjentom dalszych sukcesów terapeutycznych oraz powrotu do zdrowia ! ????❤️

#DzieńPacjentawŚpiączce

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.