a

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM

Tel.: 12 264 80 35

Adres: ul. Golikówka 6, 30-723 Kraków

Ostatnie wpisy

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 19:00

Sobota - 08:00-14:00

12 264 80 35

biuro@pcrf.pl

Tarnów ul. Okrężna 1

793 770 321

Sawice, Sawice Wieś 19

500 039 911

PCRF Garwolin

POBYT STACJONARNY PCRF Garwolin

 

PCRF GARWOLIN – Komórka organizacyjna nr 030 PCRF Votum. Realizuje rehabilitację stacjonarną dla pacjentów przebywających samodzielnie lub z opiekunem. Przyjmuje chorych leżących poruszających się na wózkach inwalidzkich i chodzących. Pacjentów bezpośrednio po IOM lub innych oddziałów szpitalnych również z domu.   

Specjalizujemy się w rehabilitacji chorych dorosłych z zaburzeniami neurologicznymi (urazy czaszkowo-mózgowy, udary mózgu, urazach rdzenia kręgowego i inne) po incydentach ortopedycznych w zakresie endoprotezowania stawów kolanowych, biodrowych, amputacjach oraz operacjach kręgosłupa. Zajmujemy się rehabilitacją chorych z wentylacją mechaniczną (RESPIRATORY).

Rehabilitacja (fizjoterapia, dysfagia, komunikacja, neuropsychologia i terapia zajęciowa jest realizowana indywidualnie 4 godziny dziennie w tygodniu i 2 godziny w sobotę.

Każdy pacjent będąc w Naszej placówce ma swojego prowadzącego fizjoterapeutę oraz neurologopedę, który jest odpowiedzialny za jego proces powrotu do sprawności i niezależności w życiu codziennym.

Prowadzimy leczenie pacjentów z odleżynami, kwalifikacja takich pacjentów jest zależna od stanu ogólnego oraz stopnia odleżyn.

Kwalifikacja do rehabilitacji stacjonarnej – bezpośrednio z oddziałów OIOM (Intensywnej terapii), neurochirurgii, neurologii, ortopedii i traumatologii, interny, kardiologii i pulmonologii. Przyjmujemy pacjentów również z domu.

Więcej informacji na stronie: https://sanagarwolin.pl/rehabilitacja-funkcjonalna/