27 maja 2022

Trener personalny

nowy1
 
Jest bardzo wiele osób, które po wielu godzinach spędzonych przy biurku pędzą prosto na siłownie. Jest to najprostsza i najbardziej dostępna forma treningu, którą można uprawiać każdy. Najprostsza forma aktywnego spędzania czasu, każdy z przyrządów znajdujących się na siłowni jest prosty w obsłudze ma określone przeznaczenie do ćwiczenia konkretnej partii mięśni. Trener personalny to osobą, którą darzymy dużym szacunkiem i zaufaniem, dlatego ciąży na nim duża odpowiedzialność, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 
Dzięki nam unikniesz problemów, kiedy niespodziewanie w treningu zaczyna przeszkadzać ból. Często zdarza się taki problem, jest rozwiązywany po przez zmniejszenie obciążenia lub w myśl zasady „samo weszło samo wyjdzie”.
 
Jeżeli w danym obszarze pojawiają się zaburzenia odbija się to na funkcjonowaniu całego organizmu. Konsekwencje wynikające z zaniedbania kontuzji mogą być poważne w skutkach. Może to spowodować zwyrodnienia stawu, niestabilność stawu, nadmierne obciążenia sąsiednich stawów. Przerwa w treningu naszego podopiecznego powoduję wolne okienka w naszym grafiku. Czy zastanawiałeś się czy Twój podopieczny może wykonywać wszystkie ćwiczenia? Czy wiesz z skąd bóle niezwiązane z mięśniami po zajęciach? Czy ból kręgosłupa to tylko problem w jego obrębie, czy może coś więcej? Skąd biorą się przeciążenia i kontuzje? Prawidłowe wzorce ruchowe stabilność i mobilność to fundamenty w budowaniu bezpieczniej i optymalnej formy.
 
Długość przerwy w treningach na siłowni zależy od odpowiedniej rehabilitacji i trafnej ocenie urazu. Gdy uraz zostanie zlekceważony możemy być pewni, że uraz powróci a wtedy utrudnia nam codzienne życie przez wiele lat. Przestanie boleć w momencie degradacji chorej okolicy. Skutecznym sposobem leczenia jest pełne przywrócenie, im poprzednich funkcji oraz odtworzenie statycznej i dynamicznej czynności.
 
Dzięki Functional Movement Screen poznasz ograniczenia ruchowe oraz asymetrie swojego klienta.
U sportowców amatorów to właśnie asymetrie są najczęstszym powodem kontuzji. Dzięki indywidualnie dopasowanym korekcjom do ograniczeń i asymetrii szybko osiągniesz optymalny poziom mobilności oraz stabilności.
 

Bądź odpowiedzialnym Trenerem i zaproponuj swojemu podopiecznemu badania, które określa jego zdolności, polepsza wyniki, czyli jednym słowem to TY ZADBASZ O JEGO ZDROWIE!!!

 
Dzięki Functional Movement Screen poznamy swoje ograniczenia ruchowe oraz asymetrie. Zarówno u sportowców wyczynowych jak i u sportowców amatorów to właśnie asymetrie są powodem kontuzji. Dzięki indywidualnie dopasowanym korekcjom do Twoich ograniczeń i asymetrii szybko osiągniesz optymalny poziom mobilności oraz stabilności.